Menu Content/Inhalt
O projekte Tlačiť E-mail

Polyfunkčný objekt

Polyfunkčný objekt má výbornú polohu priamo v centre mesta na ulici Komenského v Novom Meste nad Váhom. V blízkosti sa nachádza mestské parkovisko, Námestie Slobody, park Hurbanove sady a administratívno-obchodné centrum, ktoré pozostáva z obchodných priestorov so širokou ponukou služieb a inštitúcii ako sú Mestský úrad, Mestské kultúrne stredisko, banky, poisťovne, pošta, kaviarne či nemocnica s poliklinikou. Priestory sú určené na predaj do osobného vlastníctva.


O PROJEKTE

Termím ukončenia výstavby: 08/2014
Skolaudované: 12/2014

Popis projektu
V objekte sa nachádza jedno podzemné podlažie a štyri nadzemné podlažia. V podzemnom podlaží sú pivnice a kotolňa. Na prvom nadzemnom podlaží je jeden obchodný a jeden kancelársky priestor. Na druhom až štvrtom nadzemnom podlaží sa nachádzajú byty a apartmány. Objekt je sprístupnený jedným vchodom, vstupnou halou, schodiskom a výťahom s kapacitou 9 osôb. Vykurovanie a zásobovanie teplou úžitkovou vodou je riešené centrálne, zo spoločnej kotolne. Každý priestor a byt v objekte má samostatné meranie tepla, elektrickej energie a vody. Objekt je zastrešený plochou jednoplášťovou strechou.

Vybavenie priestorov a bytov

Všetky priestory, byty a apartmány v objekte sú v ponuke „štandard“ t.z., že sú vybavené podlahovými krytinami a interiérovými dverami s obložkovými zárubňami. Vo WC a v kúpeľniach sú položené obklady a dlažby a tiež zabudované zariaďovacie predmety (sanita, batérie...)
Ku každému priestoru, bytu a apartmánu je priradená pivnica.