Menu Content/Inhalt
O projekte Tlačiť E-mail

Obytný súbor Olbrachtova, Trenčín

 

O PROJEKTE

Začiatok výstavby: 08/2017
 
Bytový dom A,B,C:
Ukončenie výstavby: 30.11.2018
Odovzdanie bytov: 28.2.2019
 
Bytový dom D:
Ukončenie výstavby: 31.7.2018
Odovzdanie bytov: 31.10.2018
 

Popis projektu

Projekt ponúka bývanie v jedinečnej lokalite centra mesta. Pozostáva zo štyroch samostatne stojacich malopodlažných bytových domov.
Zo strany ulice Olbrachtova sú umiestnené dva menšie bytové domy „A“ a „B“ charakteru mestské vily s jedným podzemným a piatimi nadzemnými podlažiami. Každý z domov „A“ a „B“ obsahuje osem 3-izbových bytov a jeden 4-izbový byt s terasou. V podzemných podlažiach sú situované hlavné vstupy do objektov, garáže, skladové a technické priestory oboch domov.
Bytový dom „C“ je malopodlažný dom sekciového typu s jedným podzemným, štyrmi nadzemnými a piatym ustupujúcim podlažím, v ktorom sa nachádza sedem 3-izbových bytov, sedem 4-izbových bytov a tri 4-izbové byty s terasami.
Bytový dom „D“ je tiež malopodlažný dom sekciového typu s jedným podzemným a štyrmi nadzemnými podlažiami, v ktorom sa nachádza osem 2,5-izbových bytov, štyri 3-izbové byty a štyri 4-izbové byty.
Byty v prvom nadzemnom podlaží objektov „C“ a „D“ majú pričlenené exteriérové plochy vo forme predzáhradiek.
V podzemných podlažiach sú situované hlavné vstupy do objektov, dvojgaráže s parkovaním za sebou, skladové a technické priestory domov.
V každom bytovom dome je výťah.
 
Byty sú orientované na severozápad a juhovýchod. 

 

Pivnice a parkovanie

Ku každému bytu je priradená pivnica, garáž a minimálne jedno parkovacie miesto vonku.

 

Dopravná dostupnosť a občianska vybavenosť

Obytný súbor na Olbrachtovej ulici sa nachádza v tichej zóne centra mesta neďaleko lesoparku Brezina. Poloha objektu umožňuje rýchlu dopravu do blízkych nákupných centier a na diaľnicu D1. V blízkosti sa nachádza širšie obchodné centrum, zastávky MHD, úrady, banky, poisťovne, základné a materské školy, poliklinika a nemocnica.