top monolit

Obytný súbor Halalovka, Trenčín - Juh

 

Byty plné života v tichej časti sídliska Juh na skok do prírody.

 

Pripravili sme pre Vás projekt jedinečného bývania v obľúbenej lokalite „Južanov v Obytnom súbore Halalovka,  na sídlisku Juh, s plnou občianskou vybavenosťou .

Pri riešení projektu sme kládli dôraz na kvalitu a environmentálne riešenie Vášho budúceho bývania. Projekt zahŕňa zelené strechy, vsakovacie dlažby na parkoviskách, prízemné byty so záhradkami, bohatá výsadba zelene v okolí bytových domov a športové ihrisko pre Vaše deti.

 

O PROJEKTE

Bytový dom č. 2

Začiatok výstavby : 03/2023

Ukončenie výstavby:            28.02.2024
Odovzdanie bytov:               30.05.2024

 

Popis projektu

Obytný súbor pozostáva z piatich samostatne stojacich malopodlažných bytových domov. V každom bytovom dome sú na prvom podzemnom podlaží navrhnuté garáže, pivnice, kotolňa, 2 výťahy, elektro rozvodňa a schodisko. Skladba bytov v bytových domoch je rôznorodá od jednoizbových až po priestranné štvorizbové byty, z toho sú dva nadštandardné  3-izbové byty s terasami.

Vďaka vhodnej orientácii k svetovým stranám je v bytoch po celý deň dostatok svetla.

Dispozícia 3-izbových bytov a 4-izbových bytov je riešená podľa súčasných trendov, ktorú preferujú naši klienti, s rozdelením na dennú a nočnú zónu.

Prístup  do  bytov  je  zo  spoločného  schodiska  a dvomi výťahmi.  Vykurovanie  a  zásobovanie  teplou  úžitkovou  vodou  je  centrálne,  zo  spoločnej  kotolne.  Každý byt  má  samostatné  meranie  tepla,  elektrickej  energie  a  vody.

K bytom je priradená pivnica a jedno parkovacie miesto pred bytovým domom. K väčším bytom je pridelená samostatná garáž s pivničným priestorom. Výhodou majiteľa garáže je ďalšie parkovacie miesto pred garážou. 

Na priľahlých pozemkoch patriacich k bytovému domu budú vybudované komunikácie, chodníky a bohatá parková zeleň.

 

Dopravná dostupnosť

Komunikácie k obytnému súboru budú novovybudované, s napojením na Východnú ulicu a na ulicu Halalovka.

Poloha objektu umožňuje rýchlu dopravu do centra mesta,  nákupných centier a aj na diaľnicu D1.

 

Občianska vybavenosť:

V blízkosti objektu sa nachádza zastávka MHD , obchodno-zábavné centrum Južanka, reštaurácie, pošta, banky, základná škola, materská škola, ihriská, poliklinika a lesopark Brezina, ktorý počas celého roka ponúka rodinám široké športové a rekreačné využitie.

 

 

shape1

BD2 BD3 BD4

OS HALALOVKA

OS HALALOVKA
Pripravili sme pre Vás projekt jedinečného bývania v obľúbenej lokalite „Južanov v Obytnom súbore Halalovka, na sídlisku Juh, s plnou občianskou vybavenosťou .
Pri riešení projektu sme kládli dôraz na kvalitu a environmentálne riešenie Vášho budúceho bývania. Projekt zahŕňa zelené strechy, vsakovacie dlažby na parkoviskách, prízemné byty so záhradkami, bohatá výsadba zelene v okolí bytových domov a športové ihrisko pre Vaše deti.

KONTAKT

KONTAKT
Monolit Slovakia, s.r.o.
Nám. sv. Anny 360/10
911 01 Trenčín

Telefón: +421 32 6494531
Mobil: +421 905 898 624

E-mail: byty@monolit.sk

Copyright © 2023 Monolit Slovakia, s.r.o.

All rights reserved   #

webdesign: dveBe

Všetky Vami poskytnuté osobné údaje sú spracované v súlade zo zákonom č.122/2013 o ochrane osobných údajov v platnom znení.