Obytný súbor Olbrachtova, Trenčín

Projekt ponúka bývanie v jedinečnej lokalite centra mesta. Pozostáva zo štyroch samostatne stojacich malopodlažných bytových domov.

Zo strany ulice Olbrachtova sú umiestnené dva menšie bytové domy „A“ a „B“ charakteru mestské vily s jedným podzemným a piatimi nadzemnými podlažiami. Každý z domov „A“ a „B“ obsahuje osem 3-izbových bytov a jeden 4-izbový byt s terasou. V podzemných podlažiach sú situované hlavné vstupy do objektov, garáže, skladové a technické priestory oboch domov.

Bytový dom „C“ je malopodlažný dom sekciového typu s jedným podzemným, štyrmi nadzemnými a piatym ustupujúcim podlažím, v ktorom sa nachádza sedem 3-izbových bytov, sedem 4-izbových bytov a tri 4-izbové byty s terasami.

Bytový dom „D“ je tiež malopodlažný dom sekciového typu s jedným podzemným a štyrmi nadzemnými podlažiami, v ktorom sa nachádza osem 2,5-izbových bytov, štyri 3-izbové byty a štyri 4-izbové byty.

Byty v prvom nadzemnom podlaží objektov „C“ a „D“ majú pričlenené exteriérové plochy vo forme predzáhradiek. V podzemných podlažiach sú situované hlavné vstupy do objektov, dvojgaráže s parkovaním za sebou, skladové a technické priestory domov. V každom bytovom dome je výťah.

Byty sú orientované na severozápad a juhovýchod.

 

WEB STRÁNKA PROJEKTU

www.monolit.sk/olbrachtova

 

Vizualizácie

Aktuality

 8.9.2018

aktuality zaliptovskouSpustený predaj bytov ZA LIPTOVSKOU 2

 

SPustili sme predaj bytov v lokalite ZA LIPTOVSKOU - Bytový dom 2

 

Ďalšie informácie nájdete na www.monolit.sk/zaliptovskou2

 


 

 1.8.2018

aktuality zaliptovskouSpustený predaj bytov ZA LIPTOVSKOU

 

Výnimočná lokalita, bývanie v prírode, v tichej časti sídliska Juh na juhovýchodnom svahu za ulicou Liptovská – to všetko v sebe spája projekt Obytného súboru Za Liptovskou v Trenčíne. Tento projekt spĺňa štandardy moderného a finančne dostupného bývania. 

 

Ďalšie informácie nájdete na www.monolit.sk/zaliptovskou1

 


 

 1.7.2018

50Prebieha výstavba obytného súboru Olbrachtova.

 

Projekt ponúka bývanie v jedinečnej lokalite centra mesta. Pozostáva zo štyroch samostatne stojacich malopodlažných bytových domov.

 

 

 

Všetky fotografie môžete nájsť tu: GALÉRIA.

MONOLIT Slovakia s.r.o. - STAVIAME / REKONŠTRUUJEME / OBCHODUJEME