Obytný súbor Halalovka, Trenčín - Juh

Byty plné života v tichej časti sídliska Juh na skok do prírody.

Pripravili sme pre Vás projekt jedinečného bývania v obľúbenej lokalite „Južanov" v Obytnom súbore Halalovka,  na sídlisku Juh, s plnou občianskou vybavenosťou .

Pri riešení projektu sme kládli dôraz na kvalitu a environmentálne riešenie Vášho budúceho bývania. Projekt zahŕňa zelené strechy, vsakovacie dlažby na parkoviskách, prízemné byty so záhradkami, bohatá výsadba zelene v okolí bytových domov a športové ihrisko pre Vaše deti.

Obytný súbor pozostáva z piatich samostatne stojacich malopodlažných bytových domov. V každom bytovom dome sú na prvom podzemnom podlaží navrhnuté garáže, pivnice, kotolňa, 2 výťahy, elektro rozvodňa a schodisko. Skladba bytov v bytových domoch je rôznorodá od jednoizbových až po priestranné štvorizbové byty, z toho sú dva nadštandardné  3-izbové byty s terasami.

Vďaka vhodnej orientácii k svetovým stranám je v bytoch po celý deň dostatok svetla.

Dispozícia 3-izbových bytov a 4-izbových bytov je riešená podľa súčasných trendov, ktorú preferujú naši klienti, s rozdelením na dennú a nočnú zónu.

Prístup  do  bytov  je  zo  spoločného  schodiska  a dvomi výťahmi.  Vykurovanie  a  zásobovanie  teplou  úžitkovou  vodou  je  centrálne,  zo  spoločnej  kotolne.  Každý byt  má  samostatné  meranie  tepla,  elektrickej  energie  a  vody.

K bytom je priradená pivnica a jedno parkovacie miesto pred bytovým domom. K väčším bytom je pridelená samostatná garáž s pivničným priestorom. Výhodou majiteľa garáže je ďalšie parkovacie miesto pred garážou. 

Na priľahlých pozemkoch patriacich k bytovému domu budú vybudované komunikácie, chodníky a bohatá parková zeleň.

 

 

WEB STRÁNKA PROJEKTU

BYTOVÝ DOM 4:
www.monolit.sk/halalovka4

BYTOVÝ DOM 3:
www.monolit.sk/halalovka3

Vizualizácie

MONOLIT Slovakia s.r.o. - STAVIAME / REKONŠTRUUJEME / OBCHODUJEME