Obytný súbor Za Liptovskou, Trenčín

Bývanie v prírode pri lesoparku Brezina

Výnimočná lokalita, bývanie v prírode, v tichej časti sídliska Juh na juhovýchodnom svahu za ulicou Liptovská – to všetko v sebe spája pripravovaný projekt Obytného súboru Za Liptovskou v Trenčíne. Tento projekt spĺňa štandardy moderného a finančne dostupného bývania.

Obytný súbor pozostáva z deviatich samostatne stojacich malopodlažných bytových domov. V každom bytovom dome bude spolu 28 bytov na piatich obytných podlažiach s jedným vchodom a výťahom. V podzemnom podlaží je plánovaných 8 samostatných garáží, pivnice, miestnosti technického zázemia a kotolňa.

Projekt zahŕňa 1-izbové, 2-izbové a 3-izbové byty. Klientovi ponúkame možnosť úpravy 3-izbového bytu na 4-izbový. Dva 3-izbové byty sú na najvyššom ustupujúcom podlaží s rozľahlými terasami s prekrásnym výhľadom na Soblahov a Inovec. Vďaka vhodnej orientácii k svetovým stranám je v bytoch po celý deň dostatok svetla.

Ku každému bytu je priradená pivnica, minimálne jedno parkovacie miesto pred bytovým domom alebo samostatná garáž pod domom. Na priľahlých pozemkoch patriacich k bytovému domu budú vybudované komunikácie, chodníky a parková zeleň.

WEB STRÁNKA PROJEKTU

BYTOVÝ DOM 2:
www.monolit.sk/zaliptovskou2

BYTOVÝ DOM 4:
www.monolit.sk/zaliptovskou4

BYTOVÝ DOM 5:
www.monolit.sk/zaliptovskou5

BYTOVÝ DOM 6:
www.monolit.sk/zaliptovskou6

Vizualizácie

MONOLIT Slovakia s.r.o. - STAVIAME / REKONŠTRUUJEME / OBCHODUJEME