Obytný súbor Olbrachtova, Trenčín

Projekt ponúka bývanie v jedinečnej lokalite centra mesta. Pozostáva zo štyroch samostatne stojacich malopodlažných bytových domov.

Zo strany ulice Olbrachtova sú umiestnené dva menšie bytové domy „A“ a „B“ charakteru mestské vily s jedným podzemným a piatimi nadzemnými podlažiami. Každý z domov „A“ a „B“ obsahuje osem 3-izbových bytov a jeden 4-izbový byt s terasou. V podzemných podlažiach sú situované hlavné vstupy do objektov, garáže, skladové a technické priestory oboch domov.

Bytový dom „C“ je malopodlažný dom sekciového typu s jedným podzemným, štyrmi nadzemnými a piatym ustupujúcim podlažím, v ktorom sa nachádza sedem 3-izbových bytov, sedem 4-izbových bytov a tri 4-izbové byty s terasami.

Bytový dom „D“ je tiež malopodlažný dom sekciového typu s jedným podzemným a štyrmi nadzemnými podlažiami, v ktorom sa nachádza osem 2,5-izbových bytov, štyri 3-izbové byty a štyri 4-izbové byty.

Byty v prvom nadzemnom podlaží objektov „C“ a „D“ majú pričlenené exteriérové plochy vo forme predzáhradiek. V podzemných podlažiach sú situované hlavné vstupy do objektov, dvojgaráže s parkovaním za sebou, skladové a technické priestory domov. V každom bytovom dome je výťah.

Byty sú orientované na severozápad a juhovýchod.

 

 

 

Vizualizácie

MONOLIT Slovakia s.r.o. - STAVIAME / REKONŠTRUUJEME / OBCHODUJEME