OS Za Južnou, lokalita Suchý dub

Trenčín - Juh, investor Južná s.r.o.

Luxusné veľkometrážne terasové byty v blízkosti rodinných domov, v centrálnej časti sídliska, na skok do prírody.

Projekt spája všetky atribúty moderného bývania. Obľúbená lokalita Južanov disponuje plnou občianskou vybavenosťou. Kladieme dôraz na kvalitu prevedenia a environmentálne riešenie Vášho budúceho bývania. O príjemnú klímu vo Vašom budúcom byte sa postará vykurovanie a chladenie prostredníctvom sálavých stropov, exteriérové vonkajšie žalúzie na diaľkové ovládanie a zelené strechy. Výmena vzduchu bude zabezpečená centrálnou rekuperáciou Pre príjemné a slnkom nerušené posedenie sme väčšiu časť terás zastrešili a na poschodiach v relaxačnej zóne terás spevnili stropy pre umiestnenie vašej budúcej možnej jacuzzi.

Vďaka vhodnej orientácii k svetovým stranám je v bytoch po celý deň dostatok svetla, čo je ešte umocnené nadpriemernou svetlou výškou stropov 2,8 m a na 5. nadzemnom podlaží až 3 m.

V bytovom dome je päť podlaží s desiatimi bytmi s veľkými terasami.  Na každom poschodí sú len dva byty, čo zabezpečuje dostatok súkromia. Prístup  do  bytov  je  bezbariérový cez spoločné schodisko s jedným výťahom.

Ku každému bytu je v cene pivnica vybavená zásuvkou pre nabíjanie E - bicykla, jedno vnútorné parkovacie státie v spoločnej garáži, ku ktorému je vybudovaná predpríprava pre nabíjanie elektromobilu a jedno  vonkajšie parkovacie státie.

Vykurovanie  a  zásobovanie  teplou  úžitkovou  vodou  je  centrálne,  zo  spoločného zdroja.  Každý byt  má  samostatné  meranie  tepla,  elektrickej  energie  a  vody.

Na priľahlých pozemkoch patriacich k bytovému domu sú vybudované komunikácie, chodníky a bohatá parková zeleň.

 

 

WEB STRÁNKA PROJEKTU:

BYTOVÝ DOM 3
https://www.monolit.sk/zajuznou3/

 

Vizualizácie

MONOLIT Slovakia s.r.o. - STAVIAME / REKONŠTRUUJEME / OBCHODUJEME