top monolit

Obytný súbor Za Liptovskou, Trenčín

 

Bývanie v prírode pri lesoparku Brezina

Výnimočná lokalita, bývanie v prírode, v tichej časti sídliska Juh na juhovýchodnom svahu za ulicou Liptovská – to všetko v sebe spája projekt Obytného súboru Za Liptovskou v Trenčíne. Tento projekt spĺňa štandardy moderného a finančne dostupného bývania. 

O PROJEKTE

Bytový dom č. 7

Začiatok výstavby : 01/2020

Ukončenie výstavby:            30.11.2020
Odovzdanie bytov:               28.02.2021

 

Popis projektu

Obytný súbor pozostáva z deviatich samostatne stojacich malopodlažných bytových domov. V každom bytovom dome bude spolu 28 bytov na piatich obytných podlažiach s jedným vchodom a výťahom. V podzemnom podlaží je plánovaných 8 samostatných garáží, pivnice, miestnosti technického zázemia a kotolňa.

Projekt zahŕňa 1-izbové, 2-izbové a 3-izbové byty. Klientovi ponúkame možnosť úpravy 3-izbového bytu na 4-izbový. Dva 3-izbové byty sú na najvyššom ustupujúcom  podlaží s rozľahlými terasami s prekrásnym výhľadom na Soblahov a Inovec. Vďaka vhodnej orientácii k svetovým stranám je v bytoch po celý deň dostatok svetla.

Ku každému bytu je priradená pivnica, minimálne jedno parkovacie miesto pred bytovým domom alebo samostatná garáž pod domom. Na priľahlých pozemkoch patriacich k bytovému domu budú vybudované komunikácie, chodníky a parková zeleň.

Vybavenie bytu

Všetky typy bytov budú v ponuke „štandard“  t.z., že budú vybavené interiérovými dverami s obložkovými zárubňami a podlahovými krytinami. Vo WC a v kúpeľniach budú položené obklady, dlažby a tiež zabudované zariaďovacie predmety (sanita, batérie...).

V prípade záujmu klientov o holobyt je po vzájomnej dohode možné urobiť odpočet štandardu.

Dopravná dostupnosť a občianska vybavenosť sídliska Juh je na vysokej úrovni. Poloha objektu umožňuje rýchlu dopravu do centra mesta,  nákupných centier a aj na diaľnicu D1.

V blízkosti objektu sa nachádza zastávka MHD , obchodno-zábavné centrum, pošta, banky, základné školy, materské školy, školské  ihrisko, poliklinika a lesopark Brezina, ktorý počas celého roka ponúka rodinám široké športové a rekreačné využitie.

 

situacia bd7

OS ZA LIPTOVSKOU

OS ZA LIPTOVSKOU
Výnimočná lokalita, bývanie v prírode, v tichej časti sídliska Juh na juhovýchodnom svahu za ulicou Liptovská – to všetko v sebe spája pripravovaný projekt Obytného súboru Za Liptovskou v Trenčíne. Tento projekt spĺňa štandardy moderného a finančne dostupného bývania.

KONTAKT

KONTAKT
Monolit Slovakia, s.r.o.
Nám. sv. Anny 360/10
911 01 Trenčín

Telefón: +421 32 6494531
Mobil: +421 905 898 624

E-mail: byty@monolit.sk

Copyright © 2020 Monolit Slovakia, s.r.o.

All rights reserved   #

webdesign: dveBe

Všetky Vami poskytnuté osobné údaje sú spracované v súlade zo zákonom č.122/2013 o ochrane osobných údajov v platnom znení.